Home

Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin

W dniach 08-09.04.2016  w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin z udziałem 103 zawodników i zawodniczek z 51 klubów z całego kraju.Nasz klub reprezentowała Adrianna Mrówka, która startowała w kat -55kg seniorek.Pierwszą walkę Ada stoczyła z utyłowaną zawodniczką z Opola , którą pokonała kwalifikując się do ćwierćfinałów.W walce o strefę medalową uległa przez wskazanie Darii Szefer z Siemianowic Śl., która została v-ce mistrzynią Polski.
Był to pierwszy start Ady w MP Seniorów, ale trzeba przyznać, że jako Młodzieżowiec doskonale sobie poradziła ( ostatecznie sklasyfikowana na 6 miejscu), ale za rok liczymy już na medal !!!
Ćwierćfinalistą został także sensei Tomasz Misiewicz, który reprezentował lidzbarski klub, ale jest  instruktorem w BKKK. Tomek startował w kat. - 65 kg po zakwalifikowaniu się do ósemek w walce o medal przegrał przez wskazanie z Jakubem Zagończykiem z Konstancina Jeziornej, który został MP w tej kat