KALENDARZ IMPREZ BKKK 2021

  1. Zimowy obóz szkoleniowy 24.30.01.2021 Polańczyk
  2. EKO Seminarium czarnych pasów Kurs Sędziów EKO 12-14.03.2021 Dojo Stara Wieś
  3. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego 20.03.2021 Biała Podlaska
  4. Mistrzostwa PFKS seniorów 27.03.2021 Tarnowskie Góry (Turniej Kwalifikacyjny do ME w Gruzji)
  5. VIII Puchar WJM   03.2021 Giżycko
  6. Puchar Wielkopolski 10.04.2021 Turek
  7. Mistrzostwa Polski seniorów 17.04.2021 Grodzisk Mazowiecki
  8. Memoriał Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej 24.04.2021 Wojnicz
  9. „Sandomieria Cup” 08.05.2021 Sandomierz
  10. Akademickie MP 08.05.2021 Kraków
  11. Swiss Open juniors 15.05.2021 Stans (Szwajcaria)
  12. Swiss Open adults 16.05.2021 Stans (Szwajcaria)
  13. Mistrzostwa Świata Fullcontact Karate 29-30.05.2021 Osaka (Japonia)
  14. Między powiatowy Turniej Korsz o Puchar Burmistrza Korsz 29.05.2021 Korsze
  15. Mistrzostwa Województwa 06.06.2021 Ełk
  16. „Carpathia Cup” 12-13.06.2021 Rzeszów
  17. Egzamin na stopnie szkoleniowe Kyu – Bartoszyce/Lidzbark 17.06.2021
  18. Mistrzostwa Europy EKO seniorów w kategoriach wagowych 26-27.06.2021 Tbilisi (Gruzja)
  19. XVI Letnia Akademia Karate i Samoobrony 01-31.07.2021 Bartoszyce (wtorki i piątki)
  20. II Letnia Akademia Karate i Samoobrony 01-31.07.2021 Lidzbark Warmiński
  21. Letni obóz szkoleniowy 01-08.08.2021 Solina
  22. Mistrzostwa PFKS kadetów, juniorów, młodzieżowców, open 18.09.2021 Ełk (Turniej Kwalifikacyjny do ME w Rumunii)
  23. „Swedish Open” Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Polsce 2022 25.09.2021 Goteborg (Szwecja)
  24. Skarżysko-Kamienna CUP 2021 16.10.2021 Skarżysko Kamienna
  25. Turniej o Puchar Prezydenta Katowic 23.10.2021 Katowice
  26. VI Sępopolskie Spotkania z Karate 29.10.2021 Sępopol
  27. Mistrzostwa Polski open seniorów, MP juniorów młodszych 10.2021 Zamość
  28. Mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców 12.11.2021 Radzymin
  29. Mistrzostwa Europy EKO kadetów, juniorów, młodzieżowców, open 13-14.11.2021 Oradea (Rumunia)
  30. Bartoszyce Cup 27.11.2021 Bartoszyce
  31. Egzamin na stopnie szkoleniowe Kyu – Bartoszyce/Lidzbark 17.12.2021
  32. Puchar Polski młodzików, juniorów, seniorów 12.2021 Bydgoszcz
  33. Mistrzostwa Europy KWU seniorów w kategoriach wagowych 12.2021 Varna (Bułgaria)
  34. Kokoro Cup 12.2021 Warszawa

 

KALENDARZ  IMPREZ  BKKK 2020 ROK

1. Obóz zimowy – Polańczyk  , 19-25 stycznia.

2. Międzynarodowy Turniej – Wojnicz,  15 lutego.

3. Puchar Wielkich Jezior Mazurskich – Giżycko , 29 lutego.

4. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego – Chełm, 8 marca.

5. Seminarium Kumite ( prowadzący:  v-ce mistrz Świata sensei  Maciej Mazur)-Bisztynek,  21 marca.

6. Mistrzostwa Europy Seniorów – Gruzja/Tbilisi , 4-5 kwietnia.

7. Mistrzostwa Polski Seniorów (wagowe) – Ząbkowice, 21 kwietnia.

8. Międzypowiatowe  mistrzostwa o Puchar Burmistrza Korsz- Korsze, 06 czerwca.

9. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu, uroczyste zakończenie roku szkoleniowego –Bartoszyce/Lidzbark Warm., 17 czerwca.

10. Letnia Akademia Karate i Samoobrony – Bartoszyce, 1-31 lipca.

11. Obóz letni – Solina , 02-09 sierpnia.

12. Mistrzostwa Województwa – Szczytno , 3 października.

13. Mistrzostwa Polski Open Seniorów i Juniorów Mł.- Jasło, 17 października.

14. Ogólnopolski Turniej, Sandomierz,

15. V Sępopolskie Spotkania z Karate- Sępopol,  październik.

16. Bartoszyce Cup  -  Bartoszyce, 07 listopada.

17. Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów-Zielonki, 14-15 listopada.

18. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy , Starachowice.

19. Mistrzostwa Europy Młodzieżowców, kadetów i Juniorów-Rumunia/Oradea ,27-29 listopada.

20. Puchar Polski- Bydgoszcz, 05 grudnia.

21. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu –Bartoszyce/Lidzbark Warm., 16 / 17 grudnia.

 

Kalendarz Imprez BKKK 2019 rok

1. Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy, juniorów, seniorów i kadetów (EKO, PFKS)- 12 - 13 stycznia - Turek

2. Obóz zimowy (BKKK)  - 20-26 stycznia - Polańczyk.

3. Otwarty Turniej  o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich (GKKK), 16 lutego - Giżycko.

4. Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy , młodzieżowców (EKO, PFKS)- luty.

5. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, młodzików, juniorów, seniorów (PZK), 10 marca - Radzymin.

6. Seminarium kumite (BKKK, Burmistrz Bisztynka) - 23-24 marca - Bisztynek.

7. Ogólnopolski  Młodzieżowy Turniej (WKKK) - kwiecień - Wojnicz.

8. Mistrzostwa Polski seniorów (PZK)- 23 kwietnia - Lipno.

9. Mistrzostwa Europy seniorów (EKO) - 26-28.04 kwietnia Wilno.

10. Seminarium kata (BKKK) - maj - Bartoszyce / Lidzbark Warm.

11. Międzypowiatowy Turniej o Puchar Burmistrza Korsz  (BKKK, Burmistrz Korsz) - 01 czerwca - Korsze.

12. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu (BKKK, UKS "Zdrowie") - 20 czerwca.

13. Mistrzostwa Europy młodzieżowców, juniorów, kadetów (EKO) - 27-26 czerwcca - Praga.

14. XIV Letnia Akademia Karate i Samoobrony (BKKK) - 01-31 lipca - Bartoszyce.

15. Letni obóz - 08- 15 sierpnia - Solina.

16. IV Sępopolskie Spotkania z Karate  (BKKK - sekcja Sępopol, UM Sępopol) - 28 września -Sępopol.

17. Mistrzostwa Polski seniorów (OPEN) i juniorów młodszych (PZK) - pażdziernik - Szczecin

18.Mistrzostwa Świata seniorów  OPEN (WKO)  - 07-10 listopada -Tokio.

19. Mistrzostwa Polski młodzieżowców i juniorów (PZK) -  16 listopada - Tarnowskie Góry.

20. Ogólnopolski Turniej Łosice /Kielce/Skarżysko Kam. - listopad. 

21. Bartoszyce Cup (BKKK, UM Bartoszyce) - 30 listopada - Bartoszyce.

22. Puchar Polski seniorów, juniorów, młodzików (PZK) -  14 grudnia - Włocławek

23. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu (BKKK, UKS "Zdrowie") - 19 grudnia - Bartoszyce.

 

 

 

Kalendarz Imprez BKKK 2018 rok

1. Zimowy Obóz ( BKKK)- 28.01-03.02.2018 - Polańczyk,

2. Mistrzostwa Polski Shinkyokushin Seniorów i Juniorów (turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy) - 18.02.2018-Warszawa,

3. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniago (PZK) - 03.03.2018 - Zamość,

4. Mistrzostwa Polski Seniorów ( PZK) - 21.04.2018 - Limanowa,

5. Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów ( EKO )- 11-12.05.2018 - Wrocław,

6. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - 02.06.2018 - Olsztyn,

7. III Międzypowiatowy Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Korsz ( BKKK ) - 16.06.2018 - Korsze,

8. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu i uroczyste zakończenie roku szkoleniowego - 20.06.2018 - Lidzbark Warm./Bartoszyce,

9. Letni Obóz (BKKK )- 05-12.08.2018 - Solina

10. Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Open, U 22, U 16 - 30.09.2018 - Ostrołęka,

11. Challenger ( seniorów i juniorów ) - 13.10.2018 - Opole,

12. Mistrzostwa Polski Open Seniorów i Juniorów MŁ. ( PZK )- 20.10.2018 - Tarnowskie Góry,

13. III Sępopolskie Spotkania z Karate -  Otwarty Turniej Karate Dzieci i Młodzieży ( BKKK ) - 27.10. 2018 - Sępopol,

14. Mistrzostwa Polski U21 i Juniorów- OOM ( PZK ) - 10.11.2018 - Ełk,

15. Ogólnopolski Turniej - listopad - Łosice,

16. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate p.n. " Bartoszyce Cup " ( BKKK ) -       17.11.2018 - Bartoszyce,

17. Mistrzostwa Europy Open, U22 i U16 (EKO) - 17/24 .11.2018 - Budapeszt,

18. Puchar Wielkich Jezior Mazurskich - listopad/grudzień - Giżycko,

19. Puchar Polski Seniorów, Juniorów i Kadetów ( PZK ) - 08.12. 2018 - Szczecinek,

20. Egzamin  na stopnie szkoleniowe kyu - 19.12.2018 - Bartoszyce,

 
Kalendarz Imprez BKKK 2017 rok
1.Turniej Kwalifikacyjny do ME juniorów i seniorów(ME Dania), 14 styczeń- Końskie,
2.Zimowy Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy, 22-28 styczeń- Polańczyk
3.Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, 12 marzec- Radom,
4.Mistrzostwa Europy juniorów i seniorów, 8-9 kwiecień- Dania,
5.Warmia-Mazury Cup ( Mistrzostwa Województwa), 20 maj- Ełk,
6.Mistrzostwa Polski Seniorów, 3 czerwiec - Sosnowiec,
7. II Turniej Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza, 10 czerwiec- Korsze,
8.Uroczyste zakończenie roku szkoleniowego i egzamin , 21 czerwiec - Bartoszyce/ Lidzbark Warm.
9.Letnia Akademia Karate i Samoobrony, 01-31 lipiec - Bartoszyce,
10.Letni Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy, 06-13 sierpień- Solina
11.XIII Challenger Opole ( seniorów i juniorów),
12.Turniej Kwalifikacyjny do ME U16,U22, 8 październik- Rzeszów,
13.Mistrzostwa Polski Open i OOM juniorów, 21 październik - Zielona Góra,
14.II Sępopolskie Spotkania z Karate, 28 październik - Sępopol,
15.Mistrzostwa Europy U22 i U16, październik/listopad- Słowacja,
16.Mistrzostwa Polski Młodzieżowców U21, 11 listopad-Łódź,
17.XI ogólnopolski Turniej p.n. Bartoszyce Cup, 18 listopad -Bartoszyce,
18.Turniej dla dzieci i młodzieży o Puchar WJM , grudzień- Giżycko,
19.Puchar Polski seniorów, juniorów i kadetów, 9 grudzień-Wrocław
20.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu , 20 grudzień - Bartoszyce/ Lidzbark Warm.
 
Kalendarz Imprez BKKK 2016 rok
 
1.Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów / 17 styczeń- Wrocław/
2.Zimowy Obóz BKKK / 24-30 styczeń - Polańczyk/
3.Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego / 12 marzec - Dobre Miasto /
4.Mistrzostwa Polski Seniorów / 08-09 kwiecień - Chełm /
5.Zgrupowanie Kadry Narodowej /28 kwiecień-01 maj - Stara Wieś /
6.Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów / 13-14 maj - Tbilisi (Gruzja) /
7.MP PFKS, kwalifikacje do Mistrzostw Europy U-16 i U-22 / 11 czerwiec - Ełk /
8.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu / Bartoszyce - 22 czerwiec /
9.XI Letnia Akademia Karate i Samoobrony / lipiec - Bartoszyce /
10.Letni obóz BKKK / 07-14 sierpień - Solina /
11.Letni Obóz PFKS / siepień /
12.Zgrupowanie Kadry Narodowej / 06-10 wrzesień - Stara Wieś /
13.Challenger, Seniorów i Juniorów  / 24 wrzesień - Opole /
14.Mazovia Cup / październik - Radzymin /
15.MP Open seniorów i OOM Juniorów / 22 październik - Olsztyn /
16. Ogólnopolski Turniej / 11 listopad -Łosice /
17.Mistrzostwa Polski U-21 / 12 listopad - Szczecinek /
18.Bartoszyce Cup / 19 listopad - Bartoszyce /
19.Mistrzostwa Europy Open,U-22, U-16 / Sofia (Bułgaria) /
20. Ogólnopolski Turniej o Puchar WJM / listopad- grudzień - Giżycko /
21.Puchar Polski Seniorów, Juniorów i Kadetów / 10 grudzień - Ciechanów / 
22.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu /17 grudzień - Bartoszyce /
 
 
KALENDARZ IMPREZ BARTOSZYCKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE 2015
 
 
1. Zimowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy / 25 - 31 styczeń / - Polańczyk
2. Otwarty Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Junorów i Seniorów ( wagowe) / 28 luty - Tarnów
3. Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego / 22 marzec / - Ostrołęka
4.Mistrzostwa Europy Juniorów i seniorów ( wagowe ) / 17 kwiecień / -Warszawa
5. Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz kwalifikacje do Mistrzostw Świata Seniorów Open / maj / - Ełk
6. Mistrzostwa Polski Seniorów / 30 maj / - Koszalin
7. Otarte Mistrzostwa Austrii / 14 czerwiec / - Wiedeń
8. Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu / 24 czerwiec / - Bartoszyce
9. X Letnia Akademia Karate i Samoobrony / lipiec / - Bartoszyce
10. Letni obóz szkoleniowo - wypoczynkowy / 09 - 16 sierpień / - Solina
11. Międzynarodowy obóz PFKS
12. Międzynarodowy Turniej Challenger / wrzesień / - Opole
13. Turniej kwalifikacyjny do Misztrzostw Europy kadetów i seniorów ( open ) / październik - Lublin
14. Mistrzostwa Polski Juniorów ( OOM ) i seniorów ( open ) / 17 paźdźiernik / - Wieliczka
15. Mistrzostwa Europy Kadetów i Seniorów ( open ) / październik - grudzień
16. Mistrzostwa Polski Młodzieżowców / 21 listopad / - Tarnowskie Góry
17. Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Bartoszyce Cup / 28 listopad / - Bartoszyce
18. XXXI Puchar Polski ( senior, junior, młodzik ) / 12 grudzień / - Gdynia
19.Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu / 16 grudzień / - Bartoszyce
KALENDARZ IMPREZ BARTOSZYCKIEGO KLUBU KYOKUSHIN KARATE 2014
 
 
 
1. Zimowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy / styczeń ( 26 styczeń -01 luty ) / - Polańczyk.
 
2.Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików / 15 marzec / -Zamość
 
3.Mistrzostwa Polski Seniorów / 12 kwiecień / - Bielsko Biała
 
4.Mistrzostwa Polski Juniorów ( OOM) - 25 październik Koszalin
 
5.Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów /16 -17 maj / - Baku, Azerbejdżan
 
6.Mistrzostwa Polski Policji - Szczytno
 
7.Otwarte Mistrzostwa Austrii /15 czerwiec / -Wiedeń, Austria
 
8. Egzamin na stopnie szkoleniowe / 25 czerwiec / - Bartoszyce
 
9.Letni obóz szkoleniowo - wypoczynkowy / 10 - 17 sierpień / - Solina
 
10.Międzynarodowy Letni Obóz PFKS /sierpień /
 
11.Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy / wrzesień / - Opole
 
12.Mistrzostwa Polski Młodzieżowców (U21) /15 listopad / - Wocławek
 
13.Seminarium kumite / październik-listopad / -Ełk
 
14.Ogólnopolski Turniej / październik  / - Giżycko
 
15.Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej "Bartoszyce Cup" / 08 listopad / - Bartoszyce
 
16.Puchar Polski Seniorów i Juniorów / 22 listopad / - Biała Podlaska
 
17.Międzynarodowy Turniej / listopad, grudzień / - Tarnów
 
18. Mistrzostwa Europy U22  i Kadetów /październik, listopad / - Wilno,Litwa
 
19.Kokoro Cup / 06 grudzień / - Warszawa
 
20.Otwarty Turniej Gwiazdkowy ( młodzik mł.,młodzik, kadet) Bartoszycki Klub kyokushin Karate / 06 grudzień / - Korsze
 
21.Mistrzostwa Polski Seniorów (Open) / 13 grudzień / -Koszalin
22.Egzamin na stopnie szkolenoiwe / 17 grudzień / - Bartoszyce