Home

XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców PZK

26 listopada w Katowicach odbyły się XXXVII Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców PZK w których udział brało ponad 200 zawodniczek i zawodników z 78 klubów z całego kraju. Adrian wzorek startujący w barwach Lidzbarskiego klubu w konkurencji kumite młodzieżowców wywalczył brązowy medal. Niestety, ale w półfinałach został kontuzjowany przez swojego przeciwnika i lekarz nie dopuścił Adriana do dalszych walk, a Jego przeciwnika zdyskwalifikowano. Warto podkreślić udany start Leny Gałązki w kat. juniorek , gdzie wygrała 2 walki i ostatecznie zajęła 5 miejsce. Natomiast Miłosz Wach (Lidzbark Warm.) i Amelia Wojciechowicz - BKKK również w kat. Junior wygrali po jednej walce kończąc starty w 1/16. Aktualnie zawodnicy przygotowywują się do PKWJM, który odbędzie się 10 grudnia w Giżycku, osu!