Home

KOMUNIKAT 22/2020

Drodzy zawodnicy, rodzice , kandydaci chętni do zapisów oraz rozpoczęcia kolejnego sezonu treningowego. W trosce bezpieczeństwo treningowe przedstawiamy instrukcję postępowania na czas pandemii, która będzie obowiązywała do odwołania.

Członkowie klubu (uczestnicy zajęć) są zobowiązani:
1. Do punktualnego przybycia na trening,
2. Posiadania własnego żelu do odkażania rąk i stóp przed zajęciami i po treningu, 
3.Posiadanie własnych ochraniaczy, skakanek, strojów, które należy prać po każdym treningu w temp. minimum 40 stopni C,
4. Osoby z podwyższoną temperaturą, objawami kaszlu, przeziębienia, jakichkolwiek zmian chorobowych prosimy o nieprzychodzenie na trening do momentu ustąpienia objawów i właściwej diagnozy.
5. Przychodząc na zajęcia nie należy podawać rąk, tylko przywitać się ukłonem REI zachowując dystans.
6. Osoby uczestniczące w weselach, dużych imprezach rodzinnych, bądź Ich bliskie rodziny prosimy o przyjście na trening co najmniej po 10 dniach od daty imprezy.
7. Jeżeli ktokolwiek będzie objęty kwarantanną, nadzorem epidemiologicznym prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny, a także absencję treningową do momentu wyjaśnienia postępowania.
8. Zawodnicy są zobowiązani do dezynfekcji własnego sprzętu treningowego.
9. Uwaga! Grupa Bartoszyce: godz. 17.00-18.00 trening dzieci, 18.15-19.30 grupa średnio zaawansowana (do 6 kyu), 19.40-21.15 grupa zaawansowana (pow. 5 kyu).
10. Zastrzegamy sobie prawo do pomiaru temperatury, która będzie mierzona przed każdym treningiem.
11. Prosimy wszystkich o wyrozumiałość w tym okresie, cierpliwość, dostosowanie się do wszelkich zaleceń oraz zachowanie dyscypliny i uczestnictwo w treningach wyłącznie w swoich grupach.
12. W przypadku wątpliwości, jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt telefoniczny 606 118 339 (sensei A.Litwin) lub instruktorem swojej grupy. 
                                               
                                                                     OSU !

Licznik odwiedzin

Dziś55
Wczoraj123
W tygodniu55
W miesiącu438
Wszystkie dni343283