Home

Komunikat

KOMUNIKAT 

W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ NADAL WALKĄ Z KORONAVIRUSEM I DECYZJĄ O ZAMKNIĘCIU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH ORAZ ZAWIESZENIU WSZELKICH ZAJĘĆ SPORTOWYCH INFORMUJEMY, ŻE TRENINGI NADAL ODWOŁANE DO 11.04.2020.

Drodzy Karateka przyszło nam się zmierzyć z niewidocznym, ale niezwykle groźnym przeciwnikiem. Jesteśmy pewni, że w głębokiej dyscyplinie, zaangażowaniu wszystkich wygramy tę walkę. Mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy i będziemy podążać drogą kyokushin. Prosimy dbajcie o siebie i wspierajcie swoich bliskich. Musicie być silni w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jeżeli ktoś ma jakieś sprawy, pytania, bądź potrzebuje pomocy prosimy o telefon na nr 606 118 339.
Jesteśmy w kontakcie z Kuratorium Oświaty i innymi jednostkami, program obozu letniego realizujemy planowo, w przypadku nieprzewidzianych decyzji nikt  finansowej straty nie poniesie, jest to jeszcze odległy okres i na pewno będzie po problemie.

Pamiętajcie o aktywności fizycznej i codziennie powtarzajcie słowa przysięgi dojo, życzymy cierpliwości i wytrwałości Wam i Waszym bliskim,  osu !

Licznik odwiedzin

Dziś108
Wczoraj206
W tygodniu685
W miesiącu4828
Wszystkie dni231279