Home

Złoto Julii Basiukiewicz w Mistrzostwach Polski.

20 października w Tarnowskich Górach odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Juniorów Młodszych ( rocznik 2004-2003), w których uczestniczyło 260 zawodniczek i zawodników z 80 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowała z powodzeniem Julia Basiukiewicz , która wywalczyła złoty medal w kat +65 kg. Julka  w drodze do najwyższego podium  stoczyła cztery zwycięskie pojedynki. Jest to drugi medal naszej zawodniczki w MP. Niestety nie ma Julka czasu na odpoczynek, ponieważ już 24 listopada będzie uczestniczyła w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Budapeszcie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, osu!

   Obraz może zawierać: 2 osoby

Licznik odwiedzin

Dziś173
Wczoraj146
W tygodniu319
W miesiącu5321
Wszystkie dni221339