Home

MATA DLA SĘPOPOLA !

WIELKA ZBIÓRKA na matę !!!

MATA TRENINGOWA

Bartoszycki Klub Kyokushin Karate Filia w Sępopolu organizuje wielką akcję, do której mogą przyłączyć się wszystkie osoby wspierające rozwój aktywności dzieci, młodzieży i dorosłych Sępopolan. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na zakup tatami (maty treningowej), dzięki której umożliwimy naszym zawodnikom jeszcze lepszy rozwój i bezpieczeństwo na treningach kumite (walki) oraz przy organizacji zawodów pozwalających na zmierzenie własnych sił w czystej sportowej rywalizacji. BKKK działa od 1991 r. i ciągle się rozwija, doczekał się już mistrzów Europy. Filia w Sępopolu powstała trzylata temu i cieszy się dużym zainteresowaniem miejscowej społeczności. W dni treningowe tj., wtorek i piątek sala gimnastyczna nigdy nie świeci pustkami. Zapał i determinacja nie opuszczają naszych zawodników.Z każdą minutą spędzoną na treningu i z każdą kolejną wylaną kroplą potu pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera (sensei Jarosława Kwaśniewskiego) są bliżej najwyższych celów jakimi są udziały w kolejnych mistrzostwach i złote medale.A kiedyś miejmy nadzieję, że doczekamy się zobaczyć naszych zawodników na olimpiadzie. Do tego wszystkiego potrzebujemy wsparcia każdego z Was!!! Koszt zakupu maty treningowej to minimum 7000,00, dlatego wierzymy, że przy wsparciu osób przyjaznych karate uda nam się rozpocząć treningi na macie. 

Bądźmy współtworzącymi rozwój karate w Sępopolu!!! Zapraszamy do udziału i dziękujemy wszystkim za każdy datek na ten cel, bo każda nawet najmniejsza wpłata to kolejny centymetr maty treningowej.

OSU!!!!

Licznik odwiedzin

Dziś170
Wczoraj146
W tygodniu316
W miesiącu5318
Wszystkie dni221336