Home

Challenger 2016

24 września w Opolu odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin  Seniorów Challenger 2016. W tym roku oprócz czołówki naszego kraju do zawodów przystąpili zawodnicy z Ukrainy i Chorwacji. Nasz klub w kat. -55 kg reprezentowała z powodzeniem sensei Adrianna Mrówka, która zajęła 1 miejsce. Ada w półfinale pokonała po dogrywce reprezentantkę Wrocławia, a w finale zdecydowanie Magdalenę Starzec z Tarnowa.
Miło nam zakomunikować, że sensei Tomasz Misiewicz instruktor naszego klubu reprezentujący Lidzbark Warm. w kat - 65kg wywalczył srebrny medal.
Organizatorem zawodów był Opolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez shihan Mariusza Godosia 5 Dan. Sędzią Głównym został Shihan Krzysztof Borowiec 5 Dan z Kielc, który pełni funkcję Branch Chief naszego klubu.
komentarz trenera: sensei Andrzej Litwin - jest to niekwestiowany sukces naszych zawodników, a szczególnie cieszy mnie dobra forma Ady na 2 miesiące przed ME, gdzie się zakwalifikowała. Ada jest jeszcze młodzieżowcem, a już sobie bardzo dobrze radzi w kat. seniorów. Zwycięstwo w tym elitarnym turnieju jest ogromnym sukcesem dla każdego zawodnika.
   Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, osu !

15opole14opole13opole12opole16opole17opole20opole19opole18opole11opole10opole04opole03opole02opole05opole06opole09opole08opole07opole01opole