Home

Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushin

Dwa złote medale wywalczyła trzyosobowa reprezentacja juniorów naszego klubu w Mistrzostwach Polski Karate Shinkyokushin, które były jednocześnie Turniejem Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy.Karolina Daszkiewicz zwyciężyła w kat.kata, a Sebastian Archacki w kumite -70kg. Sebastian stoczył ogółem trzy walki i to z dużą przewagą, a pojedynek finałowy wygrał przed czasem.Niewiele natomiast zabrakło Jakubowi Kwaśniewskiemu, który stoczył dobry pojedynek w kat +80 kg, ale niestety nie przeszedł do strefy medalowej.Oboje nasi zawodnicy otrzymali powołania do Kadry Narodowej i będą uczestniczyć w Mistrzostwach Europy, które odbędą się 13-14 maja w Tbilisi (Gruzja).Organizatorem mistrzostw był Wrocławski Klub KK oraz Polska Federacja karate Shinkyokushin.
komentarz: sensei Andrzej Litwin -nasi zawodnicy ostatnio b. ciężko pracowali, ale jak widać "ciężka praca popłaca", ale trzeba pamiętać żeby liczyć się w walce z nalepszymi w Europie te cztery miesiące nie mogą być zmarnowane...
                                                    serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy dlszych sukcesów , osu !